کتابخانه دانشگاهی کتابخانه عمومی کتابداری کتابداری پزشکی کتابداران کتابداران پزشکی کتابهای مرجع مطالب جالب کتابداری کتابهای پرفروش کتابهای رایگان برای دانلود اطلاع رسانی اطلاعات پائولوکوئلیو دکتر شریعتی زهیر کیمیاگر انتشارات منتشر نویسنده دانشجوی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات زهره نیکخواه

وب نوشت های زهره نیکخواه دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی درباره کتابداری و اطلاع رسانی
آرشیو

چهارشنبه 14 تیر‌ماه سال 1385
به پایان آمد این دفتر...

قراره که اولین نمایشگاه بین المللی کتاب های الکترونیکی در این آدرس از ۱۳ تیر تا ۱۳ مرداد برگزار بشه البته الان که به این سایت مراجعه می کنم با این پیغام روبه رو میشم که سایت در حال بازسازی هست ولی حتما تا چند روز دیگه راه میفته این پروژه توسط موسسه ای به نام گوتنبرگ اجرا میشه و کتابهایی که روی این سایت قرار می گیرن مشمول قانون کپی رایت نیستند پس با خیال راحت تا دلتون می خواد کتاب دانلود کنید. (حالا انگار اگه کپی رایت داشت ما ایرانیا دانلود نمی کردیم !)هدف این پروژه اهدای بیشترین کتاب به بیشترین خوانندگان و ریشه کن کردن جهل و بیسوادی در جهان اعلام شدخ ..

پ ن . ما بلاخره از امتحان دادن راحت شدیم و به خیر و خوشی ترم دوم رو هم تموم کردیم( البته یه امتحان عملی داریم که موند برای هفته ی بعد ) البته خیر و خوشی اون رو نمره ها مشخص می کنه که فعلا خبری از نمره نیست . ولی چه فایده نتونستم یه بازی از بازیهای جام جهانی رو با خیال راحت ببینیم و همش یه دلم با درس بود یه دلم با فوتبال . ولی دیشب خیلی کیف کردم از بازی ایتالیا .حتما قهرمان میشه .

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

بالا ^^

Copyright By © 2005 Www.zohrehn.blogsky.coM , All Right Reserved