کتابخانه دانشگاهی کتابخانه عمومی کتابداری کتابداری پزشکی کتابداران کتابداران پزشکی کتابهای مرجع مطالب جالب کتابداری کتابهای پرفروش کتابهای رایگان برای دانلود اطلاع رسانی اطلاعات پائولوکوئلیو دکتر شریعتی زهیر کیمیاگر انتشارات منتشر نویسنده دانشجوی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات زهره نیکخواه

وب نوشت های زهره نیکخواه دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی درباره کتابداری و اطلاع رسانی
آرشیو

یکشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1384
حضور 4 هزار کتابدار سراسر جهان در کنگره بین المللی ایفلا
نمایشگاه و کنگره بین المللی موسسات ، انجمن های اطلاع رسانی و کتابخانه های جهان با شرکت بیش از 4 هزار متخصص کتابداری و اطلاع رسانی در سراسر جهان از 24 تا 28 مرداد در «اسلو»ی نروژ برگزار می شود.

براساس اطلاعیه های رسمی منتشره شده از سوی این اتحادیه ، کتابخانه ها: یک سفر اکتشافی ، موضوعی است که هفتاد و یکمین کنگره انجمن های اطلاع رسانی و کتابخانه های جهان (W.L.I.C) به آن می پردازد. این اتحادیه از تمام متخصصان و فعالان در عرصه اطلاع رسانی و کتابداری برای شرکت در این کنگره دعوت کرده است.

در حاشیه این کنگره که با شرکت 4 هزار نماینده از سراسر جهان برگزار می شود ، نمایشگاه بین المللی کتاب نیز از 14 تا 18 آگوست ، برپا می شود. فدراسیون بین المللی انجمن ها و موسسات کتابخانه ای ایفلا (I.F.L.A) یک انجمن غیردولتی است که با هدف ایجاد شرایط مناسب برای پیشبرد تفاهم مشترک میان کشورها ، گفتگو و اجرای برنامه های مشترک تحقیقاتی در زمینه کتابداری و علوم وابسته به اطلاع رسانی تشکیل شده است.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

بالا ^^

Copyright By © 2005 Www.zohrehn.blogsky.coM , All Right Reserved